OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Klaudia Breś z trenerem Wojciechem Kulmatyckim

Z rozgrywanych we Wrocławiu ( 7-10.07.2016) Mistrzostw Polski Młodzieżowcy naszego Klubu powrócili z  8 medalami, natomiast Juniorzy wywalczyli 10 krążków.
Wśród juniorów dominatorem został Oskar Miliwek wygrywając wszystkie konkurencje, w których startował, czyli Pistolet Sportowy 30+30, Pistolet Dowolny 60 i Pistolet Szybkostrzelny 2×30. Wśród dziewcząt imponującym dorobkiem medalowym może pochwalić się Marta Makowska, która wygrała konkurencję Karabin Pneumatyczny 40, a w drużynie wraz z Martą Cybulską i Martą Mazany stanęły na drugim stopniu podium. Ponadto Patrycja zajęła drugie miejsce w konkurencji Karabin Sportowy 60l, a Marta Cybulska trzecie, co przyczyniło się do zdobycia Drużynowego Mistrzostwa Polski w składzie z Klaudią Tomaszewską. Kolejne złoto Cybulska i Makowska wywalczyły razem z Martą Mazany, która indywidualnie zdobyła srebrny medal w konkurencji Ksp 3×20.

W gronie Młodzieżowców bardzo dobrze zaprezentowała się Aneta Stankiewicz, która wygrała konkurencję Karabin sportowy 60 leżąc  oraz Ksp 3×20, a w  konkurencji Kpn 40 wywalczyła brązowy medal. Również doskonale wypadła kolejna z pań – Klaudia Breś, która zdeklasowała rywalki wygrywając wszystkie konkurencje, w których startowała, czyli Pistolet Pneumatyczny 40 i Pistolet Sportowy 30+30. Wśród karabiniarzy medal wywalczył Tomasz Miszker w konkurencji Kpn 60, natomiast w Pistolecie Szybkostrzelnym kolejno na podium stawali Andrzej Zalski i Damian Żołądziejewski.