IWK 2016 Monachium 27-31.01.2016

iwk2016

Znakomite informacje napływają z odbywających się w Monachium Zawodów Międzynarodowych.
Już pierwszego dnia strzelań o finał otarła Klaudia Breś. Jej wynik 383 dał niestety 9 miejsce, a do czołowej ósemki zabrakło zaledwie oczka. Klaudia nie dała jednak o sobie zapomnieć dwa dni później i podczas drugiego strzelania spokojnie awansowała do finału z wynikiem 385 (4 miejsce). W samym finale nasza zawodniczka zajęła drugie miejsce, ustępując jedynie utytułowanej Ukraince- Olenie Kostevych.
Ten sam wyczyn zapisał się na koncie Oskara Miliwka. Czołowy junior kraju również dostał się do finału konkurencji z 4 rezultatem, a w zmaganiach czołowej ósemki uplasował się na znakomitej drugiej pozycji.
Ze zmiennym szczęściem w zawodach startował Wojtek Knapik. Po słabszym pierwszym strzelaniu, w drugim nie pozostawił złudzeń kto jest najlepszym „pistoleciarzem” w Polsce. Wynik 582 dał pewny awans do grona najlepszych. Ostatecznie Wojtek uplasował się na 7 miejscu.