Puchar Bydgoszczy

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY PUCHAR BYDGOSZCZY

Puchar Bydgoszczy

Data 25-27.05.2018, Bydgoszcz

Regulamin  zawodów

 

  1. CEL ZAWODÓW

Popularyzacja strzelectwa sportowego, możliwość startu zawodników w kategorii młodzika i juniora młodszego, organizacja ogólnopolskich zawodów dla młodzików i juniorów młodszych


  1. ORGANIZATOR ZAWODÓW

CWZS ZAWISZA Klub Strzelecki, ul. Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz, www.strzelectwozawisza.pl, Anna Trybuchowicz-Anaszewicz, 796-795-899, zawiszastrzelectwo@wp.pl


3.TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW            

25-27.05.2018, ul. Gdańska 163 85-915 Bydgoszcz


  1. PROGRAM ZAWODÓW
25.05.2018 r., piątek
przyg próbne oceniane
50 m 07:45 08:00 8:15-10:30 Kdw 3×30 juniorów mł. i juniorek mł.
10:40 10:55 11:10-13:25 Kdw 3×30 juniorów mł. i juniorek mł.
13:35 13:50 14:05:16:20 Kdw 3×30 juniorów mł. i juniorek mł.
16:30 16:45 17:00-17:35 Ksp 40 l – młodzików i młodziczek
17:45 18:00 18:15-18:50 Ksp 40 l – młodzików i młodziczek
19:00 19:15 19:30-20:05 Ksp 40 l – młodzików i młodziczek
25 m 07:45 wg oddzielnego planu Psp juniorów mł i młodzików
15:00 wg oddzielnego planu Psz 3×20- juniorów mł
10 m 08:00 08:15 8:30-9:20 Kpn 40 – młodzików i młodziczek
09:30 09:45 10:00-10:50 Kpn 40 – młodzików i młodziczek
11:00 11:15 11:30-12:20 Kpn 40 – młodzików i młodziczek
13:00 13:15 13:30-14:30 Ppn 50 – juniorek mł
14:40 14:55 15:10-16:10 Ppn 50 – juniorek mł
16:20 16:35 16:50-17:40 Ppn 40 – młodziczek
17:50 18:05 18:20-19:10 Ppn 40 – młodziczek
26.05.2018 r., sobota
50 m 07:45 08:00 8:15-10:00 Kdw 3×20 młodzików i młodziczek
10:15 10:30 10:45-12:30 Kdw 3×20 młodzików i młodziczek
12:45 13:00 13:15-15:00 Kdw 3×20 młodzików i młodziczek
15:15 15:30 15:45-16:35 Ksp 60l – junior i juniorek mł
16:45 17:00 17:15-18:05 Ksp 60l – junior i juniorek mł
18:15 18:30 18:45-19:35 Ksp 60l – junior i juniorek mł
25 m 07:45 wg oddzielnego planu Psz 2×30 – młodzików
Psz 2×30 – młodzików
14:00 wg oddzielnego planu Psp juniorek mł i młodziczek
Psp juniorek mł i młodziczek
Psp juniorek mł i młodziczek
Psp juniorek mł i młodziczek
10 m 08:00 08:15 8:30-9:30 Kpn 50 – juniorów i juniorek mł.
09:40 09:55 10:10-11:10 Kpn 50 – juniorów i juniorek mł.
11:20 11:35 11:50-12:50 Kpn 50 – juniorów i juniorek mł.
13:15 13:30 13:45-14:45 Ppn 50 – juniorów mł
14:55 15:10 15:25-16:25 Ppn 50 – juniorów mł
16:35 16:50 17:05-17:55 Ppn 40 – młodzików
18:05 18:20 18:35-19:25 Ppn 40 – młodzików
27.05.2018 r., niedziela
50 m 07:45 08:00 8:15-9:15 Pdw 40 – juniorzy mł.
10 m 08:00 08:05 8:15-8:40 Mix Kpn
08:55 09:00 9:10-9:35 Mix Kpn
09:55 10:00 10:10-10:35 Mix Ppn
10:50 10:55 11:05-11:30 Mix Ppn
11:50 Finał Kpn
12:50 Finał Ppn

  1. UCZESTNICTWO

posiadający licencję zawodniczą PZSS, młodzicy, juniorzy młodsi

 

  1. KLASYFIKACJA

Indywidualna


  1. NAGRODY

za miejsca 1-6 – dyplomy, za miejsca 1-3 – puchary,


  1. ZGŁOSZENIA

termin zgłoszeń do18.05., zgloszenia.zawisza@gmail.com,  zgłoszenia imienne na drukach organizatora,


  1. KOSZTY UCZESTNICTWA

Startowe wg stawek PZSS, koszty noclegu i wyżywienia pokrywają uczestnicy


  1. SPRAWY RÓŻNE

Rezerwacji miejsc noclegowych dokonują uczestnicy, organizator rekomenduje nocleg w hotelu ZAWISZA**