W dniach 19 – 28 sierpnia odbędzie się obóz sportowy w Ustce.
Zbiórka uczestników dnia 19 sierpnia o godz. 8:00 na strzelnicy Zawiszy Bydgoszcz wyjazd po godz. 9.00

Zawodnicy grupy karabinowej 7 klasy SP muszą mieć spakowane stroje strzeleckie wraz z butami i pasem w osobnej torbie.

Jak zawsze wszyscy zabierają obowiązkowo odzież sportową i dwie pary obuwia sportowego. Stroje kąpielowe itd.
Zawodnicy zabierają książeczki zdrowia sportowca (aktualne badania) oraz legitymację szkolną lub dowód osobisty.

Proszę zabrać tylko niezbędne rzeczy i spakować je w miękkie torby ponieważ oprócz walizek osobistych zabierana jest broń, sprzęt sportowy i odzież strzelecka.

Osoby, które chcą otrzymać fakturę lub skorzystać z dofinansowania rządu (bon turystyczny) proszę o informację i przesłanie danych na maila: ateacher@wp.pl
Dofinansowanie na wakacje będzie możliwe tylko podczas naszego pobytu. Będzie potrzebne podanie kodu (z bonu turystycznego) w momencie gdy będziemy zakwaterowani w O.W. Dagmor.

Podczas obozu uczestnicy będą mogli korzystać z telefonów komórkowych tylko w wyznaczonym czasie po kolacji. Telefony będą deponowane u kadry obozowej.

Wszyscy uczestnicy obozu jeśli chcą korzystać z atrakcji , to muszą mieć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na korzystanie z szybkiej łodzi motorowej, gokartów, parku linowego, aqua parku i wejścia na paintball. Atrakcje te są wliczone w cenę obozu. Zgoda może być napisana odręcznie.

Karty obozowe należy dostarczyć najpóźniej w dniu wyjazdu.

Przypominam o uregulowaniu opłat : Do 10 sierpnia druga transza w wysokości 500 zł, reszta najpóźniej w dniu wyjazdu. Jeśli będzie wykorzystywany bon turystyczny to kwotę obozu pomniejszamy o 500 zł.

Powrót do Bydgoszczy na strzelnicę Zawiszy w dniu 28 sierpnia około godz. 18.00

Kierownik obozu Adam Graduszewski