Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn

Nasi zawodnicy wrócili już do domów po Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn. Niestety nie mają zbyt wiele czasu na odpoczynek bo rusza sezon pneumatyczny, który dla nas rozpocznie się zawodami w Zielonej Górze. Tymczasem czas na podsumowanie minionych zawodów:

🧍‍♀️ W konkurencjach indywidualnych wysokie miejsca zajęli:
🎯 Oskar Miliwek:
🥇 w konkurencji pistolet szybkostrzelny
🥇 w konkurencji pistolet dowolny
🥇 w konkurencji pistolet standard
🥇 w konkurencji pistolet centralnego zapłonu
🎯 Klaudia Breś:
🥇 w konkurencji pistolet pneumatyczny
🥈 w konkurencji pistolet standard
4️⃣ miejsce w konkurencji pistolet sportowy
🎯 Bartosz Jasiecki:
🥇 w konkurencji karabin dowolny leżąc
🎯 Daniel Czerwiński:
🥈 w konkurencji karabin dowolny leżąc
6️⃣ miejsce w konkurencji karabin dowolny 3 postawy
🎯 Aneta Stankiewicz:
🥉 w konkurencji karabin dowolny 3 postwy
4️⃣ miejsce w konkurencji karabin dowolny leżąc
5️⃣ miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny
🎯 Tomasz Miszker:
4️⃣ miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny
🎯 Rafał Łukaszyk:
5️⃣ miejsce w konkurencji karabin dowolny 3 postawy
6️⃣ miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny
🎯 Piotr Frieske:
5️⃣ miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny
9️⃣ miejsce w konkurencji karabin dowolny 3 postaw, możliwość udziału w finale przegrał jedynie różnicą dziesiątek wewnętrznych
🎯 Weronika Gentkowska
5️⃣ miejsce w konkurencji karabin dowolny leżąc
🧍‍♀️🧍‍♂️ W konkurencjach mix wysokie miejsca zajęli:
🎯 Team Klaudia Breś oraz Oskar Miliwek:
🥇 w konkurencji pistolet pneumatyczny mix
🎯 Team Aneta Stankiewicz oraz Rafał Łukaszyk:
🥈 w konkurencji karabin pneumatyczny mix
🎯 Team Julia Mikołowska oraz Tomasz Miszker
6️⃣ miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny mix
🎯 Team Julia Chwedczuk oraz Jacek Wójcis
7️⃣ miejsce w konkurencji pistolet pneumatyczny mix
🧍‍♂️🧍‍♂️🧍‍♂️ Medale zespołowe zdobyli:
🎯 Drużyna w składzie Rafał Łukaszyk, Daniel Czerwiński oraz Bartosz Jasiecki:
🥇 w konkurencji karabin dowolny leżąc
🎯 Drużyna w składzie: Rafał Łukaszyk, Piotr Frieske oraz Bartosz Jasiecki:
🥈 w konkurencji karabin dowolny 3 postawy
🎯 Drużyna w składzie: Aneta Stankiewicz, Weronika Gentkowska oraz Julia Mikołowska:
🥈 w konkurencji karabin dowolny leżąc
🎯 Drużyna w składzie: Rafał Łukaszyk, Tomasz Miszker, Bartosz Jasiecki:
🥈 w konkurencji karabin pneumatyczny
🎯 Drużyna w składzie: Klaudia Breś, Oskar Miliwek oraz Jacek Wójcis:
🥈 w konkurencji pistolet standard
🎯 Drużyna w składzie: Aneta Stankiewicz, Marta Mazany oraz Julia Mikołowska:
🥉 w konkurencji karabin pneumatyczny
🎯 Drużyna w składzie: Oskar Miliwek, Jacek Wójcis oraz Patryk Budziak:
🥉 w konkurencji pistolet szybkostrzelny
🎯 Drużyna w składzie: Klaudia Breś, Julia Chwedczuk oraz Martyna Klosak:
🥉 w konkurencji pistolet sportowy
🎯 Drużyna w składzie: Aneta Stankiewicz, Marta Pałamarz oraz Julia Mikołowska:
🥉 w konkurencji karabin dowolny 3 postawy
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za pracę włożoną w treningi dzięki której możemy razem z Wami cieszyć się każdym medalem i osiągniętym wynikiem. Gratulujemy i czekamy na kolejne zwycięstwa w nadchodzącym sezonie.
120841550_335118854417154_8978688066800501658_n 120728514_361261021739404_5183428650562129084_n 120774173_653730548611938_2129852114007089804_n 120742731_635083487368371_4072637978822229434_n 20201003_182950 20201003_183647 20201003_183712 20201003_184352 20201001_183602 20201002_175140 20201002_180223 20201002_181045 20201002_181101 20201001_183605