Grand Prix Pilzna 2016

Pilzno

W dniach 14-17. 01.2016 w czeskim Pilznie odbyły się zawody pneumatyczne, które dla naszych strzelców są możliwością wywalczenia przepustek na Mistrzostwa Europy.

W pierwszym dniu Wojciech Knapik w konkurencji Ppn 60 mężczyzn uzyskał wynik 580 pkt, który dał mu miejsce w finałowej ósemce. Finał zakończył na pierwszym miejscu. Rafał Łukaszyk w konkurencji Kpn 60 mężczyzn zajął 10 miejsce. Oskar Miliwek był 4 w pistolecie pneumatycznym juniorów. Marta Mazany w karabinie pneumatycznym juniorek była 10, Aneta Stankiewicz w tej samej konkurencji, lecz wśród seniorek zajęła 16 miejsce. Drugiego dnia strzelań Klaudia Breś w konkurencji pistolet pneumatyczny kobiet weszła do finału na drugim miejscu uzyskując 386 pkt. W finale zajęła 6 miejsce. W konkurencji karabin pneumatyczny 40 juniorek, Martyna Chudzińska uzyskała wynik 411,4 który dał jej miejsce w finałowej ósemce. W finale zajęła 3 miejsce.  Marta Mazany w tej samej konkurencji była 11. Aneta Stankiewicz zajęła 16 miejsce w Kpn 40 kobiet, z wynikiem 413,1.