Przedstawiamy kolejną zawodniczkę, która w 2021 roku wyróżniała się wysokimi osiągnięciami w strzelectwie sportowym- Anetę Stankiewicz! 🎉

Aneta reprezentowała Polskę na XXXII Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio 🇯🇵 podczas, których wraz z Tomaszem Bartnikiem (Legia Warszawa) zajęła 8 miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny MIX. Wystartowała również w konkurencji karabin pneumatyczny oraz karabin dowolny 3×40 strzałów.

W trakcie Pucharu Świata w New Delhi trzykrotnie zakwalifikowała się do finału i zdobyła:
🥉 Brązowy medal w konkurencji karabin dowolny 3×40 strzałów
⭐ Czwarte miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny MIX wraz z Tomaszem Bartnikiem (LEGIA Warszawa)
⭐ Szóste miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny

Na Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn w konkurencji karabin pneumatyczny MIX wraz z klubowym kolegą Rafałem Łukaszykiem zdobyła złoty medal 🥇

Po Igrzyskach Olimpijskich w Tokio Walne Zebranie Stowarzyszenia CWZS „Zawisza”- Klub Strzelecki mianowało Anetę Stankiewicz honorowym członkiem naszego klubu.

Trenerem klubowym Anety jest Tadeusz Czerwiński- Olimpijczyk oraz wielokrotny medalista najważniejszych imprez w Polsce i na świecie.